top of page
a516ae_3c0f1fd089894a41b474dff7b8efadb1~mv2_002.webp

O MNIE

[English below]

Jestem doświadczonym fotografem z wieloletnim stażem, specjalizującym się w fotografii koncertowej, krajobrazu, architektury, portrecie oraz reportażu.
Swoje umiejętności doskonaliłem na licznych kursach i szkoleniach fotograficznych, oraz na niezliczonych wydarzeniach, dzięki którym jestem
w stanie uchwycić niepowtarzalne kadry. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności i śledzę najnowsze trendy w branży fotograficznej, co pozwala mi na ciągłe doskonalenie swojej pasji.

Mój styl fotografowania to połączenie podejścia dokumentalnego z artystycznym. Cenię autentyczność i naturalność, ale zdarza mi się też eksperymentować z formą i stylem, by uzyskać jeszcze bardziej oryginalne i niebanalne efekty. Fotografując ludzi oraz wydarzenia stawiam na uchwycenie emocji, energii oraz pasji zarówno artystów, publiczności, jak i każdej indywidualnej osoby stojącej przed moim obiektywem. W fotografii koncertowej starannie dobieram kadry, by oddać charakterystyczną atmosferę każdego wydarzenia muzycznego, a dzięki zaimplementowaniu w post-produkcję wiedzy z zakresu dziedziny Fine Art, tworzę unikatowe i niepowtarzalne fotografie. To samo tyczy się dziedziny portretów. Fotografie w tej stylistyce stanowią wyjątkową pamiątkę na całe życie. Staram się uchwycić w kadrze emocje i atmosferę danej chwili, co pozwala mi na tworzenie zdjęć o niepowtarzalnym charakterze.

 

Podczas pracy korzystam z aparatów marki Nikon, zarówno DX jak i FX, dzięki czemu radzę sobie również w trudnych warunkach oświetleniowych.

 

Zapraszam do zapoznania się z moją galerią zdjęć.

[ENGLISH]
I am photographer with 11 years of experience, specializing in concert photography, architectural landscapes, landscapes, portraiture and reportage. I improved my skills at many photography courses, workshops, and at countless events, allowing me to capture unique shots. I continuously develop my skills and keep up-to-date with the latest trends in the photography industry, which allows me to constantly improve my passion.

My style of photography is a combination of documentary and artistic approaches. I value authenticity and naturalness, but I also experiment with form and style to achieve even more original and unconventional results. In concert photography, I carefully select shots to capture the unique atmosphere of each music event, and by incorporating knowledge of Fine Art into post-production, I create unique and one-of-a-kind photographs. The same goes for portrait photography. Photos in this style are a unique souvenir for a lifetime. I strive to capture the emotions and atmosphere of the moment, which allows me to create photos witha unique character.

During my work, I use Nikon cameras, both DX and FX, which allows meto obtain exceptional photos even in challenging lighting conditions.

Please take a look at my photo gallery.

 
bottom of page